Opinie

Wycieczka łodzią ze szklanym dnem

Rated 5.0 out of 5
June 14, 2024

Super wrażenia ekstra miła obsługa. Polecam

Ewelina

Orange Bay

Rated 5.0 out of 5
June 8, 2024

Super wycieczka, przewodnik Marco sympatyczny, pomocny. Jestesmy juz kolejny raz i na pewno nie ostatni. Super czas. Dziękujemy.

Patryk

Wycieczka do Luksoru

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2024

Z czystym sumieniem polecam biuro DarNilu. Wycieczka była bardzo udana i dopracowana pod każdym względem , obsługa bardzo pomocna. Autokar czysty i klimatyzowany .

Pani Agata bardzo miła pomocna .

Polecam gorąco wycieczki z tym biurem .

Jacek , Aldona i Alan

Wycieczka po Hurgadzie

Rated 5.0 out of 5
June 1, 2024

Serdecznie wszystkim polecam! Pani Agata to skarbnica wiedzy o Egipcie i bardzo chętnie dzieli się swoim życiem tam (osobiście została przeze mnie zasypana pytaniami) na które chętnie odpowiada. Super Babeczka, pełna energii i wspaniały człowiek. Wycieczka z nią to ogromna przyjemność bo wkłada w tą pracę całe serce. Pelna PROFESKA!

Katarzyna

Luksor + Bananowa wyspa, Wyspa Orange, Sahara Park Quadem, Zwiedzanie Hurghady

Rated 5.0 out of 5
May 31, 2024

Bardzo polecam wraz z mężem DarNilu

Przewodnicy posiadają bardzo duża wiedzę i znajomość histori Egiptu. Wycieczki są na bardzo wysokim poziomie, ceny bardzo dobre , przy wyborze 2 wycieczek dostaliśmy 3 gratis. Kontakt z DarNilu -bez konkurencyjny zawsze o każdej porze, szybki odzew bez zastrzeżeń.

Mieliśmy przyjemność podróżować z Panią Agata Krajewska , jest to przewodnik z ogromną wiedzą o wielkim sercu , empatii , życzliwości, dobroci , zawsze przygotowana pod każdym kątem też ewentualnosci zdrowotych.

Jak wycieczki to tylko z tym biurem.

Uczciwe biuro .

Polecam z mężem 🙂

Renata i Marek