Opinie

Wycieczki po Egipcie

Rated 5.0 out of 5
February 23, 2024

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej organizacji naszych wycieczek po Egipcie (Luksor, Kair, Hurghada i super Safarii). Dar Nilu to wspaniali ludzie, a ich wiedza i doświadczenie są nieocenione.

Przede wszystkim świetny kontakt z biurem. Mohammed i Agata cudowni ludzie, zawsze w kontakcie. Wycieczki były bardzo ciekawe, zorganizowane zgodnie z życzeniem naszej dość dużej grupy. Przewodnicy są pasjonatami. Posiadają dużą wiedzę i mają poczucie humoru. Wybierając to biuro byliśmy w pełni zaopiekowani, nie tylko w czasie wycieczek, DAR NILU poprowadził nas udzielając wielu rad i odpowiadając na każde pytanie. Polecam gorąco 😊

Joanna

Opinia

Rated 5.0 out of 5
February 23, 2024

Super kontak z biurem, pełen profesjonalizm , super kontakt z właścicielem biura, wycieczki ciekawe dopięte na ostatni guzik , nasza grupa byla dość duża, ale wycieczki zoraganizowane zgodnie z naszymi życzeniami. Przewodnicy super ,posiadają duża wiedzę, która przekazja ciekawie. Polecam , jeśli wrócę do Egiptu na pewno skorzystam z tego biura.

Eliza

Wycieczki

Rated 5.0 out of 5
February 21, 2024

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej organizacji naszych wycieczek po Egipcie (Luksor, Kair, podwodny świat i super Safarii). Każdy szczegół i program wyjazdu został dopięty na ostatni guzik. Dar Nilu bez wątpienia tworzą pasjonaci podróży, a ich wiedza i doświadczenie są nieocenione.

Dodam również, że mogłam sprawdzić swoje umiejętności związane z tańcem brzucha i wyszło bardzo dobrze. Zapraszam do obejrzenia na Facebooku relacji 😅

Polecam 😊

Kasia

Wycieczki po Egipcie

Rated 5.0 out of 5
February 20, 2024

Przede wszystkim świetny kontakt z biurem. Mohammed bardzo życzliwy, zawsze w kontakcie. Wycieczki były bardzo ciekawe, zorganizowane zgodnie z życzeniem naszej dość dużej grupy. Przewodnicy, zwłaszcza Michał, są świetni. Posiadają dużą wiedzę, mają poczucie humoru. Polecam gorąco. To już drugi raz, kiedy korzystałam z tego biura i jeśli będę znowu w Egipcie, na pewno skorzystam ponownie.

Emi

Wycieczka do Kairu

Rated 5.0 out of 5
February 18, 2024

Super wycieczka, dobra organizacja i duża pomoc dla mnie i mojej córki kiedy miałyśmy mały problem pod Muzeum.

Duże podziękowania dla Pana z obsługi w autobusie, który nam bardzo pomógł. Wspaniały człowiek.

Bardzo polecam wycieczki z tym biurem.

Aneta i Gabi